Kde nás najdete?


Zapper-Club s.r.o.

Tereza Turková

Anny Letenské 16
120 00 Praha 2

Návštěvní hodiny pouze po telefonické domluvě!

parazitivnas@email.cz

+420 734 188 668

Volejte Po - Pá od 10:00 do 18:00

Nestíháme zvedat telefon?

Nezoufejte!

My vám zavoláme zpět.:)

Facebook/Zapper-Club


 

Těšíme se na Vás!


ŽLUČNÍKOVÉ KAMENY

Tisíce lidí jsou postiženi a vytrhnuti z normálního života díky tolik nepříjemnému ataku žlučníkových kamenů. Kdo je neměl , neví jaká to může být úmorná a dlouhá bolest, která se dá podle doktorů potlačit buď silnými léky prosti bolestem, nebo ještě bolestivější zdánlivě banální operací vyjmutí celého žlučníku. Spousta lidí považuje takový zákrok za běžný aniž by si uvědomila jak fatální narušení chodu jater a celé látkové výměny ve střevech může takové vyjmutí žlučníku způsobit. Příčin tvorby žlučových kamenů je mnoho, od přejídání, pití nadměrného množství tekutin při trávení, stresu, špatné životosprávě, nebo zápasy našeho imunitního systému s nežádoucími parazity, vnějšími vlivy a viry, které každý den napadají naše tělo aniž o tom sami třeba jen tušíme. Tělo přišlo na způsob jak takové nebezpečí eliminovat, zapouzdřit a nevpustit dál do těla, už je ale samo nedokáže z těla bezpečně vyloučit. Tomu musíme pomoct my sami!

Na fotografiích jsou autentické fotografie Terezy (24), která jaterní očistu podstoupila a vyhla se tak nebezpečnému zákroku a doživotní dietě.

 

UPOZORNĚNÍ!

Jaterní a žlučníková očista, neboli výplach, má svá pevná pravidla, časový harmonogram a složení jednotlivých komponent celé kůry. Jenou z hlavních podmínek je, že pakliže vám byly diagnostikovány žlučníkové kameny, pro provedení kůry nesmí být kaménky větší než 1,5 cm. Větší kaménky by nemusely projít bezpečně žlučovodem do střev a následně z těla ven.

TAK CO MYSLÍTE, NENÍ TO LEPŠÍ BEZ OPERACE? :)

Nejprodávanější produkty v kategorii

 
Jaterní kúra podle Dr.H.R.Clark 230 Kč
Revoluce v léčení všech nemocí + Léčba Rakoviny která fungovala! 390 Kč
Paraziti v nás 450 Kč
Řadit podle 
Výrobce  

novinka


Dárkové balení

naše cena 50 KčGraviola

naše cena 690 Kč

novinka


top produkt


Paraziti v nás

naše cena 450 Kč

novinka
top produkt
SMETÁNKA LÉKAŘSKÁ - KOŘEN

naše cena 390 Kč

novinka