NOVINKY

arr3Deset příznaků nedostatku železa v krviDeset příznaků nedostatku železa v krvi Železo je pro lidský organismus nepostradatelný prvek. Je... arr3Mořská terapie Sea PlasmaMOŘSKÁ PLASMA PODLE PROTOKOLU RENÉHO QUINTONA: BUNĚČNÁ REGENERACE Autor: Francisco Javier Coll,... arr3Frekvence dle Dr. Clarkové  Frekvence dle Dr. Clarkové   Frekvence jsou uvedené v Hz ! příklad:... arr3Muž z Ústí vyloučil dvoumetrovou tasemnici: Epidemie pokračuje!http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/200238/muz-z-usti-vyloucil-dvoumetrovou-tasemnici-epidemi...

KONTAKTY

Zapper-Club.s.r.o.
Anny Letenské 16 Praha 2 12000
tel: +420 734 188 668
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 650 Kč
naše cena 600 Kč
naše cena 335 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 900 Kč
naše cena 900 Kč

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 82% Strašně moc 9% Nemnoho 4% Vůbec 4%

O ZAPPER-CLUBU

 


Rozhovor s Terezou Turkovou na téma paraziti a vnitřní čistota

Cesty k sobě 11/2018

Jak fungujeme?

Kupříkladu výskyt potravinové intolerance je dnes poměrně častý – odhaduje se, že jí trpí asi 45 % obyvatel, tedy téměř polovina. Dobrá zpráva je, že se s tímto nepříjemným zdravotním problémem, který je oříškem i pro klasickou medicínu, dá mnoho dělat také alternativními cestami. Pro mnohé z nás už není překvapením, že intolerance na potraviny se dá zmírnit nebo zcela vyléčit odstraněním parazitů a těžkých kovů z těla.

Střevo neslouží jenom k trávení, je zároveň imunitním orgánem. Dochází v něm jak ke vstřebávání živin, tak i k detoxikaci organismu. Ve střevě jsou navíc receptory serotoninu, hormonu štěstí. Potravinová nesnášenlivost proto může způsobit i depresi. O tom, kolik budete mít sil a energie, rozhoduje až 80 procent zdraví našich střev. Nebuďme tedy lhostejní k tomu, co jíme a pijeme, ale hlavně nedovolme, aby se v našich střevech přemnožili nežádoucí paraziti a neukládaly se tam těžké kovy. Snažte se poznat příčinu našich problémů, které se běžnými laboratorními testy jen těžko odhalují. Změřením frekvencí F-scanem jsme chytřejší během půl hodinky. Frekvenční terapie plazmovým generátorem dokáže zlikvidovat helicobacter, prvoky améby a lamblie, které stojí na prvním místě za potravinovými alergiemi, protože ničí sliznice trávicího traktu, které jsou pak přecitlivělé. Odstraňujme i další parazity jako jsou škrkavky, způsobující trávicí potíže, říhání a nadýmání, odstraňujme toxické těžké kovy a uvidíme sami, že neléčitelná celiakie a intolerance na potraviny za pár týdnů zmizí. Chvilku potrvá, než se zregenerují sliznice trávicího traktu, ale budeme-li trpěliví, výsledku se dočkáme. Mnoho lidí ani netuší, že trpí potravinovou intolerancí a léčí se na něco úplně jiného, jiní zase donekonečna užívají odkyselovací antacida, které jen zlepšují příznaky, nijak neléčí a navíc nás plní hliníkem. Jsou také časovanou bombou v podobě narušení kyselosti žaludku, (který musí být kyselý) a tak vzniká další nerovnováha. Nedostatečně kyselý žaludek je vstupní branou virům, bakteriím, plísním a parazitům, a tak se vše v budoucnu může ještě zhoršit. Naopak odčervením a odkovením dojde postupně k rovnováze a symptomy z překyselení se začnou vytrácet.

Začít musíme měřením

F-scan je měřicí přístroj švýcarské výroby, který detekuje frekvence patogenních mikroorganismů a parazitů v lidském těle. Za pomoci fyziky a fyzikálního měření je nám jasno během několika minut. Mikroorganizmy vysílají frekvence, jejichž hodnoty jsou známy. Existují tabulky mikroorganizmů a jejich frekvencí. Podle nich je lze identifikovat. Při měření do těla prochází z přístroje mikroproudy o určitých frekvencích od 50 – 900 kHz, což jsou frekvence plísní, virů, bakterií a parazitů. Hodnota frekvence nám prozradí, zda naše tělo bojuje s plísněmi nebo například s tasemnicí. Analýza však není diagnóza. Přístroj zaznamenává na fyzikální bázi pouze určité frekvence mikroorganismů, se kterými imunitní systém bojuje, tedy měří tzv. odezvy těla na živé a tělu nepřátelské mikroorganismy. Význam naměřených frekvencí a jejich interpretace nám může velice rychle pomoci odhalit příčinu potíží nebo onemocnění. F-scan není diagnostický přístroj, ale měřící. Není tedy lékařským přístrojem, ale fyzikálním. Navíc i několik různých mikroorganismů může mít stejnou frekvenci, což je obrovská výhoda, protože jednou frekvencí zasáhneme více mikroorganizmů najednou, a tak může vymizet několik nepříjemných symptomů nemoci. Je to tím, že odlehčíme imunitnímu systému a tím ho nastartujeme k samostatné práci, neboť jen on sám nejlépe ví, kde a kdy má co řešit. Pravidelným odstraňováním frekvencí plísní, virů, bakterií a parazitů frekvenčními generátory tedy, nejjemnějším, neinvazivním způsobem podporujeme svou imunitu. A pokud máme naměřené frekvence, k jejich likvidaci je nejlépe použít přístroj Super Ravo Zapper a plazmový generátor. Jednoduchá a logická možnost, jak vzít zdraví opět do vlastních rukou.

Po změření, zhodnocení výsledků a vypracování plánu postupu začínáme konečně harmonizaci frekvencí našeho těla pomocí plazmového generátoru a Super Ravo Zapper. Při samotné aplikaci můžete v klidu rozjímat, sledovat TV, využít možnosti lehkého občerstvení a wifi zdarma, číst, odpočívat, poslouchat hudbu či meditovat :)

Během plazmování je potřeba přijímat dostatek tekutin a relaxovat.

Pro naši práci používáme pouze produkty certifikované, otestované a především kvalitní. Prvotřídním sortimentem potravinových doplňků dosahujeme skvělých výsledků o nichž se můžete dočíst pravidelně v časopise Nová Regena nebo na našem Facebooku :)NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

O zakladatelce Zapper-Clubu, Eleni Turkové "Škulovcové"

 


 

Elen Turková

  • Farm. Lab. (31.7.1960 - 19.4.2016)
  • Zakladatelka Zapper-clubu
  • Autorka mnoha článků, uveřejněných v časopise Nová Regena známá pod pseudonymem Elen Turková "Škůlovcová",a hostem několika rozhovorů v Literárních Novinách.


O Zapper-clubu z knihy Paraziti v nás: ,,Na základě zkušeností a praxe v oboru mikrobiologie, toxikologie a praxe ve zdravotnictví jako farmaceuta mne problematika parazitizmu velice zaujala. Začala jsem se tímto tématem zabývat hlouběji. Spouštěčem byla pracovní cesta do Afriky, kdy jsem možnost parazitizmu skutečně musela řešit u sebe a mých kolegů. Potom přišlo to velké AHA, že paraziti v lidském těle není problém jen Afriky, ale i všech nás Evropanů. Založila jsem klub v Praze s názvem Zapper-club, kam se svými otázkami a problémy můžete po objednání zajít. Můžete si nechat změřit frekvence a nejen to. Každému se věnuji osobně a poradím mu podle jeho symptomů, efektivní postup frekvenční terapie. Jedná se o čistě klubovou záležitost, nejsme žádná klinika, nejsem lékař a Zapper-club neneahrazuje lékařskou péči. Pokud byste u nás chtěli zakoupit přístroje na měření frekvencí a na likvidaci frekvencí parazitů, velice neradi je posíláme poštou. Je potřeba osobní konzultace, s přístroji se naučit pracovat a udělat plán postupu, což činíme v Zapper-clubu při každém zakoupení frekvenčních přístrojů. Větší přístroje jako plazmový generátor rozvážíme po celé republice a po domluvě instalujeme přímo u vás doma. Osobně změřím frekvence vašich nejbližších a udělám plán, jak postupovat. V Zapper-clubu pořádáme i školení frekvenční terapie pro zájemce, kteří mají hlubší zájem o znalosti z oboru parazitologie a frekvenční terapie. Školení jsou vhodná jak pro jednotlivce, tak i pro budoucí poradny. Školení frekvenční terapie jsou vhodná i pro lékaře, protože tento obor obohatí jejich zkušenosti z klasické medicíny. Mnoho lékařů toto školení absolvovalo s velice pozitivním ohlasem a dokonce si zakoupili frekvenční přístroje. Z toho mám skutečnou radost. Všechny zajímavé poznatky z oboru parazitologie a frekvenční terapie publikuji pravidelně v časopise Nová Regena, coby paní “Škulovcová”. Jméno vzniklo kombinací řeckého slova “škuliki” - červi a Škulovec obrovský - největší tasemnice na světě. Pokládám přezdívku “Škulovcová”, kterou jsem byla poctěna mými kolegy za velice trefnou, protože problematika červů mne provází každým dnem. Na jméno paní Škulovcová skutečně slyším a vždy mi to připomene můj každodenní boj se “škulovci” - parazity jak v mém těle, tak i ve vašich. V časopise Nová Regena je řada zajímavých postřehů nejen ode mne, ale i od dalších kolegů, kteří se zabývají alternativními postupy k získání zdraví. Proto i časopis Nová Regena může být po přečtení této knihy dalším přínosem a obohacením pro vás."