Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Kde nás najdete?


Zapper-Club s.r.o.

Tereza Turková

Blanická 1088/27
120 00 Praha 2

Návštěvní hodiny pouze po telefonické domluvě!

parazitivnas@email.cz

 

+420 734 188 668

Volejte Po - Čt od 10:00 do 15:00

Nestíháme zvedat telefon?

Nezoufejte!

My vám zavoláme zpět.:)

Facebook/Zapper-Club

 

 

Těšíme se na Vás!

NOVINKY

arr3Deset příznaků nedostatku železa v krviDeset příznaků nedostatku železa v krvi Železo je pro lidský organismus nepostradatelný prvek. Je... arr3Mořská terapie Sea PlasmaMOŘSKÁ PLASMA PODLE PROTOKOLU RENÉHO QUINTONA: BUNĚČNÁ REGENERACE Autor: Francisco Javier Coll,... arr3Frekvence dle Dr. Clarkové  Frekvence dle Dr. Clarkové   Frekvence jsou uvedené v Hz ! příklad:... arr3Muž z Ústí vyloučil dvoumetrovou tasemnici: Epidemie pokračuje!http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/200238/muz-z-usti-vyloucil-dvoumetrovou-tasemnici-epidemi...

KONTAKTY

Zapper-Club.s.r.o.
Blanická 1088/27, Praha 120 00
tel: +420 734 188 668
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 1 690 Kč
naše cena 3 480 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 149 000 Kč
naše cena 650 Kč
naše cena 1 690 Kč

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 81% Strašně moc 10% Nemnoho 5% Vůbec 5%

O ZAPPER-CLUBU » Zakladatelka Zapper-Clubu

 


 

Elen Turková

  • Farm. Lab. (31.7.1960 - 19.4.2016)
  • Zakladatelka Zapper-clubu
  • Autorka mnoha článků, uveřejněných v časopise Nová Regena známá pod pseudonymem Elen Turková "Škůlovcová",a hostem několika rozhovorů v Literárních Novinách.

 

 

O Zapper-clubu z knihy Paraziti v nás: ,,Na základě zkušeností a praxe v oboru mikrobiologie, toxikologie a praxe ve zdravotnictví jako farmaceuta mne problematika parazitizmu velice zaujala. Začala jsem se tímto tématem zabývat hlouběji. Spouštěčem byla pracovní cesta do Afriky, kdy jsem možnost parazitizmu skutečně musela řešit u sebe a mých kolegů. Potom přišlo to velké AHA, že paraziti v lidském těle není problém jen Afriky, ale i všech nás Evropanů. Založila jsem klub v Praze s názvem Zapper-club, kam se svými otázkami a problémy můžete po objednání zajít. Můžete si nechat změřit frekvence a nejen to. Každému se věnuji osobně a poradím mu podle jeho symptomů, efektivní postup frekvenční terapie. Jedná se o čistě klubovou záležitost, nejsme žádná klinika, nejsem lékař a Zapper-club neneahrazuje lékařskou péči. Pokud byste u nás chtěli zakoupit přístroje na měření frekvencí a na likvidaci frekvencí parazitů, velice neradi je posíláme poštou. Je potřeba osobní konzultace, s přístroji se naučit pracovat a udělat plán postupu, což činíme v Zapper-clubu při každém zakoupení frekvenčních přístrojů. Větší přístroje jako plazmový generátor rozvážíme po celé republice a po domluvě instalujeme přímo u vás doma. Osobně změřím frekvence vašich nejbližších a udělám plán, jak postupovat. V Zapper-clubu pořádáme i školení frekvenční terapie pro zájemce, kteří mají hlubší zájem o znalosti z oboru parazitologie a frekvenční terapie. Školení jsou vhodná jak pro jednotlivce, tak i pro budoucí poradny. Školení frekvenční terapie jsou vhodná i pro lékaře, protože tento obor obohatí jejich zkušenosti z klasické medicíny. Mnoho lékařů toto školení absolvovalo s velice pozitivním ohlasem a dokonce si zakoupili frekvenční přístroje. Z toho mám skutečnou radost. Všechny zajímavé poznatky z oboru parazitologie a frekvenční terapie publikuji pravidelně v časopise Nová Regena, coby paní “Škulovcová”. Jméno vzniklo kombinací řeckého slova “škuliki” - červi a Škulovec obrovský - největší tasemnice na světě. Pokládám přezdívku “Škulovcová”, kterou jsem byla poctěna mými kolegy za velice trefnou, protože problematika červů mne provází každým dnem. Na jméno paní Škulovcová skutečně slyším a vždy mi to připomene můj každodenní boj se “škulovci” - parazity jak v mém těle, tak i ve vašich. V časopise Nová Regena je řada zajímavých postřehů nejen ode mne, ale i od dalších kolegů, kteří se zabývají alternativními postupy k získání zdraví. Proto i časopis Nová Regena může být po přečtení této knihy dalším přínosem a obohacením pro vás."