Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Kde nás najdete?


Zapper-Club s.r.o.

Tereza Turková

Blanická 1088/27
120 00 Praha 2

Návštěvní hodiny pouze po telefonické domluvě!

parazitivnas@email.cz

 

+420 734 188 668

Volejte Po - Čt od 10:00 do 15:00

Nestíháme zvedat telefon?

Nezoufejte!

My vám zavoláme zpět.:)

Facebook/Zapper-Club

 

 

Těšíme se na Vás!

NOVINKY

arr3Deset příznaků nedostatku železa v krviDeset příznaků nedostatku železa v krvi Železo je pro lidský organismus nepostradatelný prvek. Je... arr3Mořská terapie Sea PlasmaMOŘSKÁ PLASMA PODLE PROTOKOLU RENÉHO QUINTONA: BUNĚČNÁ REGENERACE Autor: Francisco Javier Coll,... arr3Frekvence dle Dr. Clarkové  Frekvence dle Dr. Clarkové   Frekvence jsou uvedené v Hz ! příklad:... arr3Muž z Ústí vyloučil dvoumetrovou tasemnici: Epidemie pokračuje!http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/200238/muz-z-usti-vyloucil-dvoumetrovou-tasemnici-epidemi...

KONTAKTY

Zapper-Club.s.r.o.
Blanická 1088/27, Praha 120 00
tel: +420 734 188 668
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 650 Kč
naše cena 335 Kč
naše cena 1 150 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 900 Kč
naše cena 650 Kč
naše cena 750 Kč

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 81% Strašně moc 10% Nemnoho 5% Vůbec 5%

ČLÁNKY NAŠÍ PORADNY

Slunce, seno, hliník.

Nová Regena 6/2016

Tereza „Škulovcová“ Turková

Prázdniny jsou za dveřmi a nás čekají letní radovánky. Nastává čas dovolenkování, koupání, obnažování a hlavně relaxace na sluníčku. Jste ale opravdu připraveni na všechna rizika? Ruku na srdce, přátelé, kdo z vás má už doma nachystané opalovací krémy, kterými se chystá pravidelně promašťovat minimálně následující dva měsíce? A kdopak si tradičně z exotické dovolené přiveze suvenýr v podobě tetování Hennou, nebo naopak už nějaké to permanentní tetování má a hodlá jej vystavit na odiv všem? Vítám vás u prázdninového sloupku ze Zapper-Clubu.

VÍCE ČTĚTE ZDE

 


 

Samosběr Motolic

Nová Regena 9/2016

Tereza „Škulovcová“ Turková

Léto nám pomalu, ale jistě končí a nám nezbývá než vzpomínat na krásné zážitky s ním spojené. Určitě jste využili široké nabídky sezónního čerstvého ovoce. Kdo by, v horkých letních dnech, odolal čerstvě nasbíraným jahůdkám, nebo zmrzlinovému poháru s právě natrhanými borůvkami z vlahých českých hvozdů a mýtin. A pro nás, masožrouty se jisto jistě našla příležitost i pro nějakou tu grilovačku klobásek, steaků, ryb a domácích hamburgerů. Málokoho ale napadne, že právě takové radovánky mohou spadat do rizikového chování, ba dokonce přímo k „sebevražednému“ hodování parazitů.

VÍCE ČTĚTE ZDE


 

Protirakovinná bomba

Tereza „Škulovcová“ Turková

Nová Regena 2/2017

S novým rokem přicházejí všelijaká předsevzetí a ruku na srdce, kolik jste jich ve svém životě skutečně splnili? Ve většině případů se naše předsevzetí týkají právě zdraví a životního stylu. Ono se nám to povídá, když ještě dojídáme zbytky vánočního cukroví, ať už z vlastních zásob, nebo od našich babiček.

VÍCE ČTĚTE ZDE

 


 

 

Invaze Vlasovců s Terezou „Škůlovcovou“

Tereza „Škulovcová“ Turková

Nová Regena 3/2017

Zapper-club je místem útočiště. Zde můžete říct nahlas, co vás trápí. Sem tam nás osloví někdo, kdo je opravdu v úzkých, když už lékaři nenabízí žádné konstruktivní řešení. Skutečně je to způsobeno omezenými prostředky západní medicíny, nebo je to o lidech, kteří ji provozují a zkrátka jen neumějí nebo snad dokonce nechtějí pomoct? Parazitologie je základem medicíny, proč na to ale lékaři stále zapomínají? Je opravdu jediným řešením „uklidit“ pacienta na psychiatrii?

VÍCE ČTĚTE ZDE

 


 

 

,,Poradci nebo šmejdi?“

Nová Regena 4/2017

Tereza „Škulovcová“ Turková

Před pár dny mi přišla zpráva od velmi dobrého přítele a zároveň kolegy poradce Petra z Prahy. Psal mi celý překvapený, že na webových stránkách české televize vyšel poměrně hanlivý článek proti očistám těla od parazitů a co víc, v seznamu bájné nebo dokonce lživé literatury byly uvedeny knihy Jima Humbla, Andrease Kalckera, Huldy Clark, Eleni Turkové ,,Škulovcové“ a dalších . Co v článku bylo a co si o něm myslíme?

VÍCE ČTĚTE ZDE