Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Kde nás najdete?


Zapper-Club s.r.o.

Tereza Turková

Blanická 1088/27
120 00 Praha 2

Návštěvní hodiny pouze po telefonické domluvě!

parazitivnas@email.cz

 

+420 734 188 668

Volejte Po - Čt od 10:00 do 15:00

Nestíháme zvedat telefon?

Nezoufejte!

My vám zavoláme zpět.:)

Facebook/Zapper-Club

 

 

Těšíme se na Vás!

NOVINKY

arr3Deset příznaků nedostatku železa v krviDeset příznaků nedostatku železa v krvi Železo je pro lidský organismus nepostradatelný prvek. Je... arr3Mořská terapie Sea PlasmaMOŘSKÁ PLASMA PODLE PROTOKOLU RENÉHO QUINTONA: BUNĚČNÁ REGENERACE Autor: Francisco Javier Coll,... arr3Frekvence dle Dr. Clarkové  Frekvence dle Dr. Clarkové   Frekvence jsou uvedené v Hz ! příklad:... arr3Muž z Ústí vyloučil dvoumetrovou tasemnici: Epidemie pokračuje!http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/200238/muz-z-usti-vyloucil-dvoumetrovou-tasemnici-epidemi...

KONTAKTY

Zapper-Club.s.r.o.
Blanická 1088/27, Praha 120 00
tel: +420 734 188 668
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 750 Kč
naše cena 335 Kč

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 81% Strašně moc 10% Nemnoho 5% Vůbec 5%

Úvod » ATHON 7

ATHON 7

Chcete zjistit, zda máte v těle nějaké parazity? objednávejte se zde: +420734188668

Pro více informací vstupte ZDE 

Pro bližší informace o cenách vstupte ZDE

Řadit podle 
Výrobce  


naše cena 498 000 Kč

novinka
doprava zdarmanaše cena 7 000 Kč

novinkanaše cena 159 000 Kč

novinka
top produktnaše cena 5 000 Kč

novinka


Cena před slevou 3 805 Kč

naše cena 3 480 Kč

novinka
akce
top produkt


Cena před slevou 450 Kč

naše cena 400 Kč

novinka
top produktnaše cena 149 000 Kč

novinka
doprava zdarma
top produktnaše cena 34 000 Kč


Jde o nejlepší plazmový generátor na světě. Pracuje jiným způsobem, než veškeré dostupné přístroje.

Plazmový generátor Athon 7 je výsledkem třicetiletého studia práce Dr. Rifa naším odborníkem  a pětiletého úsilí specialistů týmu vývojové laboratoře DavyLab, zřízenou naší společností právě pro tento účel. Athon7  produkuje naprosto shodné, skalárně škálované pulsy, jaké produkovaly přístroje génia 20 století – Dr. Raymond Royal Rife.

Athon 7 po dlouhých letech a neúspěšných pokusech mnoha výrobců z celého světa o replikaci Rifeho zařízení, dovoluje pokračovat v jeho práci při zcela odlišném přístupu k otázce boje s nemocemi.

Upozorňujeme, že Athon 7 je pouze generátor produkující šumy. Není to zdravotnický prostředek a není námi určen pro jakékoliv ošetřování či léčbu jakýchkoli nemocí. Jde o laboratorní přístroj dodávaný s PC s instalovaným řídícím programem spárovaným s konkrétním přístrojem Athon 7. Program obsahuje řadu unikátních funkcí, které jsou výrobním tajemstvím naší společnosti. Na základě toho je fungování přístroje při každém spuštění poněkud odlišné – program integrovaný v hardware ve spolupráci s PC software ze sady skalárních suboktáv vždy volí nejúčinnější sadu frekvencí následně vyzařovaných plazmovou výbojkou.

Athon 7 nicméně produkuje stejné pulsy jako Rifeho přístroje. Tyto pulsy byly schopné ničit nebo devitalizovat různé mikroorganismy, které poté ztratí možnost replikace – dožijí svůj životní cyklus a k dalšímu dělení či replikaci organizmu už nedojde. To byla další přednost Rifeho přístrojů, minimalizující výskyt tzv. Herxheimerovy reakce. Tímto způsobem Dr. Rife dokázal likvidovat velké množství, v jeho době neléčitelných, infekcí.

Athon 7 představuje unikátní možnost pro zvídavé a nekonformní lidi toužící zahájit výzkum ve vlastní laboratoři, ve které lze zkoušet, co šumy produkované Athonem7 dovedou. Pro obzvlášť motivované zájemce je k dispozici i opce zahrnující speciální laboratorní program umožňující připojení kamery spojené s mikroskopem. Pak je možné ukládat obraz i s detaily o frekvenci, čase atd.

Zvláštnost plazmové antény použité u Athon 7 spočívá v tom, že v jejím blízkém okolí dochází k jevům, které se u běžných antén projevují jen v jejich opravdu těsné blízkosti. Zde se dá hovořit o milimetrech či centimetrech. To u plazmového výboje využitého jako vysílací anténa, neplatí.

Nebudeme se zde dotýkat problematiky skalárních vln, ale je zjevné, že v tomto prostředí dochází k syntéze nosné frekvence s celou řadou „poruch“ vyvolaných její několikanásobnou modulací. Cílené řízení základní modulace, prováděné velmi rychlou zpětnou vazbou, znamená, že se frekvence, kterou je nosná frekvence modulována, neustále mění ve prospěch syntézy žádaného výsledného signálu. Tímto způsobem lze dosáhnout signálu nesoucího maximální možnou energii, který pak i ve svých harmonických frekvencích přináší požadovaný efekt.

Athon 7 je nejdokonalejší plazmový šumový generátor na světě. Pochopení a následná replikace rifeho funkčních technologií není vůbec nic jednoduchého, jak by se na první pohled mohlo mnoha nezasvěceným jedincům zdát.

Napětí: střídavé, 1x230V/50Hz +5/-10%.

Typ sítě TNS, TN-C-S.

Příkon: - klidový režim 30W, pracovní režim max. 300W

Hloubka amplitudové modulace: 0-15%

Výkon na nízkotlaké výbojce: 30W

Rozměry: 120x50x50cm

Váha: 65 kg

Generátor ATHON7  byl certifikován státním zkušebním ústavem České republiky. Tyto zkoušky jsou platné pro celou EU (označení CE) a uznává je i drtivá většina zemí celosvětově. Záruka na každý náš přístroj je 24 měsíců.