Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Kde nás najdete?


Zapper-Club s.r.o.

Tereza Turková

Blanická 1088/27
120 00 Praha 2

Návštěvní hodiny pouze po telefonické domluvě!

parazitivnas@email.cz

 

+420 734 188 668

Volejte Po - Čt od 10:00 do 15:00

Nestíháme zvedat telefon?

Nezoufejte!

My vám zavoláme zpět.:)

Facebook/Zapper-Club

 

 

Těšíme se na Vás!

NOVINKY

arr3Deset příznaků nedostatku železa v krviDeset příznaků nedostatku železa v krvi Železo je pro lidský organismus nepostradatelný prvek. Je... arr3Mořská terapie Sea PlasmaMOŘSKÁ PLASMA PODLE PROTOKOLU RENÉHO QUINTONA: BUNĚČNÁ REGENERACE Autor: Francisco Javier Coll,... arr3Frekvence dle Dr. Clarkové  Frekvence dle Dr. Clarkové   Frekvence jsou uvedené v Hz ! příklad:... arr3Muž z Ústí vyloučil dvoumetrovou tasemnici: Epidemie pokračuje!http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/200238/muz-z-usti-vyloucil-dvoumetrovou-tasemnici-epidemi...

KONTAKTY

Zapper-Club.s.r.o.
Blanická 1088/27, Praha 120 00
tel: +420 734 188 668
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 650 Kč
naše cena 750 Kč
naše cena 335 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 900 Kč
naše cena 3 480 Kč

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 81% Strašně moc 10% Nemnoho 5% Vůbec 5%

Úvod » SOMAVEDIC

SOMAVEDIC

CO JE SOMAVEDIC A JAK FUNGUJE


SOMAVEDIC je navržen na principu řízeného uvolňování nízkoenergetického elektromagnetického pole (vlnová charakteristika) buzeného geometricky uspořádaným rozmístěním několika druhů minerálů s různým stupněm intersticiálních příměsí na bázi SiO2, kolem křišťálu. Elektromagnetické buzení je zabezpečeno měděnými a stříbrnými pásky, přiléhajícími na rozmístěné minerály se specifickými vlastnostmi krystalické mřížky.

 

Řadit podle 
Výrobce  


naše cena 48 400 Kč
naše cena 48 400 Kč
naše cena 7 260 Kč
naše cena 14 520 Kč
naše cena 12 100 Kč
naše cena 2 500 Kč
naše cena 14 520 Kč
naše cena 9 860 Kč
naše cena 17 000 Kč


 

 


OKOLNÍ VLIVY PŮSOBÍCÍ NA ORGANISMUS


 

CO JE ELEKTROSMOG? (EMF)

Elektrosmog (EMF) je elektromagnetické záření, které vychází z vysokonapěťových vedení, vysílačů mobilního signálu, chytrých telefonů, wi-fi routerů, počítačů, bluetooth zařízení, televizorů, dětských chůviček, mikrovlnek, indukčních desek a z řady dalších přístrojů. Je vědecky dokázáno, že elektrosmog vyvolává v buňkách lidského těla škodlivé oxidační procesy, KTERÉ JSOU ZPŮSOBENÉ VOLNÝMI RADIKÁLY, jež mají negativní vliv na zdraví a jsou považovány za příčinu stárnutí. 

ÚPRAVA VODY

Voda je základem všeho živého (lidské tělo obsahuje cca 70% vody). Přirozená voda např. z lesní studánky je plná vitální energie a obsahuje značné množství antioxidantů, proto také lépe chutná. Takováto voda přirozeně vytváří víry, proudy a nabíjí se tak energií, kterou posléze ukládá a předává ji našemu organismu. V důsledku moderních úprav a přepravy vodovodním řádem ztrácí voda svou přirozenou energii, proto ji naše tělo nechce vpustit do tělního oběhu a rovnou tuto vodu vylučuje.

 

VOLNÉ RADIKÁLY

Nadbytečné volné radikály blokují regenerační procesy v těle, které probíhají v noci. Vznikají v důsledku škodlivého vlivu elektrosmogu, ale také kouřením, stresem apod. V těle vyvolávají chem. reakci, tzv. oxidaci, která je považována za příčinu únavy, chronických zánětů atd. Rovněž u onemocnění, jako je Alzheimerova nebo Parkinsonova choroba, jakož i u autoimunitních onemocnění, jako je roztroušená skleróza, existuje podezření na souvislost s oxidačním stresem a zničujícím účinkem nadměrného množství volných radikálů na naše buňky. 

 

VIRY, PLÍSNĚ, BAKTERIE

Chránit lidský organismus na buněčné úrovni, tzn. v těle. Je tomu dosaženo díky správné kombinaci nízkoenergetického, elektromagnetického pole (vlnová charakteristika) buzeného geometricky uspořádaným rozmístěním několika druhů minerálů s různým stupněm intersticiálních příměsí na bázi SiO2, kolem křišťálu. Elektromagnetické buzení je zabezpečeno měděnými a stříbrnými pásky, přiléhajícími na rozmístěné minerály se specifickými vlastnostmi krystalické mřížky.

 

GEOBIOLOGICKÉ ZLOMY

 

Jedná se o zemské paprsky, podzemní vodní žíly, drcené zóny a poruchy, které vykazují měřitelné odchylky od přírodních magnetických polí Země. Výsledkem je, že máme problémy s usínáním, noční můry, bolesti hlavy a bolesti zad, často se probouzíme a ráno se cítíme unavení. Když se takové geobiologické zlomy shodují s technickými instalacemi, jako jsou stožáry mobilních telefonů a elektronika, je náš imunitní systém oslaben a lze pozorovat negativní vliv na zdraví.

 

SIMPLY SOMAVEDIC

Při vývoji nových produktů, vycházíme z výsledků výzkumu a vývoje. S přihlédnutím k historickým zkušenostem a referencí od našich dlouhodobých uživatelů. Zároveň klademe důraz na civilizační problémy, které dokážeme eliminovat nebo tlumit. Ochráníme vaše tělo od nebezpečných látek, které způsobují civilizační onemocnění a postaráme se o to, abyste se pravidelně probouzeli s úsměvem na rtech a dobrou náladou.


Využijte potenciál SOMAVEDIC naplno, máme pro Vás tip, který se nám osvědčil u naprosté většiny uživatelů SOMAVEDIC. V prvních dnech až týdnech je potřeba projít detoxikací těla, v které hrají klíčovou roli ledviny.

PROČ JSOU LEDVINY DŮLEŽITÉ? Ledviny jsou odpovědné za energetický potenciál, ovládají strachy a deprese. Ovládají také játra a slezinu, mají tak vliv na tlak, trávení, imunitní systém atd.

 

JAK JEDNODUŠE NASTARTOVAT LEDVINY KAŽDÝ DEN? Postavte si na noc 1,5l neperlivé vody k zapnutému S. (ideálně sklo nebo PET láhev). Hned, jak ráno vstanete, vypijte nalačno 2-3 dcl této vody s citrónem. Vodu neohřívejte ani neochlazujte ledem, ideální je pokojová teplota. Zbytek láhve dopijte během dne a další dny tento postup opakujte. Pokud pijete kávu nebo alkohol, je potřeba množství vypité čisté vody ještě navýšit.