Kde nás najdete?


Zapper-Club s.r.o.

Tereza Turková

Anny Letenské 16
120 00 Praha 2

Návštěvní hodiny pouze po telefonické domluvě!

parazitivnas@email.cz

 

+420 734 188 668

Volejte Po - Čt od 10:00 do 15:00

Nestíháme zvedat telefon?

Nezoufejte!

My vám zavoláme zpět.:)

Facebook/Zapper-Club

 

 

Těšíme se na Vás!

NOVINKY

arr3Deset příznaků nedostatku železa v krviDeset příznaků nedostatku železa v krvi Železo je pro lidský organismus nepostradatelný prvek. Je... arr3Mořská terapie Sea PlasmaMOŘSKÁ PLASMA PODLE PROTOKOLU RENÉHO QUINTONA: BUNĚČNÁ REGENERACE Autor: Francisco Javier Coll,... arr3Popis účinků nízkých frekvencí na činnost mozkuPopis účinků nízkých frekvencí na činnost mozku   0,2–3 Hz-oblast velmi nízkých frekvencí,... arr3Muž z Ústí vyloučil dvoumetrovou tasemnici: Epidemie pokračuje!http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/200238/muz-z-usti-vyloucil-dvoumetrovou-tasemnici-epidemi... arr3Top 10 Nejstrašnější paraziti

KONTAKTY

Zapper-Club.s.r.o.
Anny Letenské 16 Praha 2 12000
tel: +420 734 188 668
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 650 Kč
naše cena 750 Kč
naše cena 2 250 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 160 000 Kč

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 87% Strašně moc 9% Nemnoho 2% Vůbec 2%

ŽLUČNÍKOVÉ KAMENY

Tisíce lidí jsou postiženi a vytrhnuti z normálního života díky tolik nepříjemnému ataku žlučníkových kamenů. Kdo je neměl , neví jaká to může být úmorná a dlouhá bolest, která se dá podle doktorů potlačit buď silnými léky prosti bolestem, nebo ještě bolestivější zdánlivě banální operací vyjmutí celého žlučníku. Spousta lidí považuje takový zákrok za běžný aniž by si uvědomila jak fatální narušení chodu jater a celé látkové výměny ve střevech může takové vyjmutí žlučníku způsobit. Příčin tvorby žlučových kamenů je mnoho, od přejídání, pití nadměrného množství tekutin při trávení, stresu, špatné životosprávě, nebo zápasy našeho imunitního systému s nežádoucími parazity, vnějšími vlivy a viry, které každý den napadají naše tělo aniž o tom sami třeba jen tušíme. Tělo přišlo na způsob jak takové nebezpečí eliminovat, zapouzdřit a nevpustit dál do těla, už je ale samo nedokáže z těla bezpečně vyloučit. Tomu musíme pomoct my sami!

Na fotografiích jsou autentické fotografie Terezy (24), která jaterní očistu podstoupila a vyhla se tak nebezpečnému zákroku a doživotní dietě.

 

UPOZORNĚNÍ!

Jaterní a žlučníková očista, neboli výplach, má svá pevná pravidla, časový harmonogram a složení jednotlivých komponent celé kůry. Jenou z hlavních podmínek je, že pakliže vám byly diagnostikovány žlučníkové kameny, pro provedení kůry nesmí být kaménky větší než 1,5 cm. Větší kaménky by nemusely projít bezpečně žlučovodem do střev a následně z těla ven.

TAK CO MYSLÍTE, NENÍ TO LEPŠÍ BEZ OPERACE? :)

Řadit podle 
Výrobce  

novinkanaše cena 690 Kč

novinka


top produkt


běžná cena 450 Kč

naše cena 310 Kč

novinka
top produkt